ПОШУК
Розширений пошук
Пошук здійснюється у публікаціях веб-сайту
Новини
23.05.2017
Фінансовий комітет парламенту направив звернення до Президента України щодо внесення кандидатури на посаду Голови НБУ
Комітет Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності направив звернення до Президента України із закликом прискорити внесення кандидатури на посаду Голови Національного банку. Відповідне рішення було прийнято на засіданні профільного комітету. Про це повідомив Голова фінансового комітету Сергій Рибалка. "Ситуація у фінансовій системі залишається вкрай складною. Ми не маємо права зволікати із проведенням реформ. Треба якнайшвидше відновити довіру до банківської системи і створити умови для доступного кредитування малого та середнього бізнесу. Наш фінансовий комітет наполягає на необхідності всебічного обговорення нової кандидатури на посаду Голови Національного банку. Для нас надзвичайно важливо знати, якими він бачить головні завдання Національного банку з розвитку економіки України", - сказав Сергій Рибалка.   далi»
23.05.2017
Фінансовий комітет ВР опрацьовує рекордну кількість поправок до законопроекту про страхування
Комітет Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності під час доопрацювання проекту Закону України про страхування (№1797-1) до другого читання отримав величезну кількість поправок - понад тисячу. За словами Голови фінансового комітету Сергія Рибалки, члени комітету на своєму засіданні вирішили провести додаткові консультації, щоб узгодити позиції за конкретним нормами цього документу. "Ми з колегами обговорили на засіданні нашого фінансового комітету дуже важливий законопроект про страхування. Саме цей сектор фінансового ринку вже давно потребує оновлення відповідного законодавства. Необхідність ухвалення нового закону почали обговорювати ще з 2002 року", - розповів Сергій Рибалка.   далi»
23.05.2017
24 травня 2017 року відбудеться засідання Комітету
22.05.2017
23 травня 2017 року відбудеться засідання Комітету
16.05.2017
Фінансовий комітет парламенту підготував новий законопроект про діяльність форекс-дилерів в Україні
Комітет Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності прийняв рішення про підготовку нового законопроекту про діяльність ринку Форекс в Україні на базі двох існуючих. "Цей значний сегмент українського фінансового рику досі законодавчо не регулюється і працює, по суті, як підпільне казино. Нашим головним завданням є створення таких правил, щоб діяльність учасників цього ринку оподатковувалася, а права клієнтів були надійно захищені", - заявив голова фінансового комітету парламенту Сергій Рибалка.   далi»
16.05.2017
Фінансовий комітет ВР вирішив звернутися до Президента України із закликом швидше подати кандидатуру на посаду голови НБУ - Рибалка
Комітет Верховної Ради з питань фінансової політики і банківської діяльності на своєму засіданні вирішив звернутися до президента із закликом якнайшвидше внести кандидатуру на посаду голови Національного банку України. За словами голови Комітету Сергія Рибалки, водночас, усі члени комітету наполягають на необхідності проведення публічного та повноцінного обговорення цієї кандидатури на комітетському засіданні.   далi»
24.04.2017
Сергій Рибалка: "Ми повинні допомогти потерпілим на ринку страхування захистити свої права"
В Комітеті з питань фінансової політики і банківської діяльності відбулося засідання "круглого столу" щодо проблемних питань на ринку страхування життя. За словами голови профільного комітету Сергія Рибалки, в умовах глибокої валютної та банківської кризи страждають усі сектори економіки. Він зауважив, що довіра до фінансової системи зараз досить низька. "За таких умов ринок страхування життя має бути зразком стабільності та непохитності перед усіма негараздами, оскільки це довгострокові внески людей. З одного боку, це гарантія збереження та зростання їхніх заощаджень. З іншого - це довгий інвестиційний ресурс. Саме такого ресурсу вкрай не вистачає нашій економіці", - підкреслив Сергій Рибалка.   далi»
18.04.2017
Комітет Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності проведе засідання круглого столу "Проблемні питання на ринку страхування життя та шляхи їх подолання"
19 квітня о 14:30 у Комітеті Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності буде проведено Круглий стіл на тему: "Проблемні питання на ринку страхування життя та шляхи їх подолання" (м. Київ, вул. Липська, 3, зал №2). Захід проводитиметься спільно з Робочою групою щодо проблемних питань на ринку страхування життя, до якої увійшли представники Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, Комітету та ГО "Всеукраїнське об'єднання споживачів страхових послуг "Страховий захист". Головною метою проведення заходу є обговорення проблемних питань на ринку страхування життя, причини їх виникнення та шляхи їх подолання.   далi»
11.04.2017
Фінансовий комітет ВР рекомендував парламенту прийняти за основу законопроект щодо підвищення довіри між банками та клієнтами
Комітет Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності прийняв рішення рекомендувати парламенту прийняти за основу проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення довіри між банками та їх клієнтами (№6027). За словами Голови фінансового комітету Сергія Рибалки, рівень проблемних кредитів в банках досі продовжує зростати. На його переконання, це відбувається через слабку та корумповану судову систему, а також через значну кількість прогалин у законодавстві, які дають можливості нечесним позичальникам не повертати кредити.   далi»
10.04.2017
11 квітня 2017 року відбудеться засідання Комітету
05.04.2017
Фінансовий комітет парламенту обговорив законопроект про кредитні спілки
На засіданні Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності було презентовано проект Агентства Сполучених Штатів Америки із міжнародного розвитку (USAID) про кредитування сільськогосподарських виробників. Також було обговорено пропозиції щодо нової редакції Закону України "Про кредитні спілки". За словами Голови фінансового комітету Сергія Рибалки, профільний комітет вже давно успішно співпрацює з проектами USAID. "Вони допомагають нам вивчати міжнародний досвід і використовувати в нашій законотворчій роботі найкращі світові напрацювання. Сьогодні ми обговорили питання кредитування сільськогосподарських виробників, оскільки нам необхідно стимулювати розвиток малих та середніх господарств. Адже саме вони дають робочі місця, розвивають інфраструктуру і соціальну сферу села", - підкреслив Сергій Рибалка.   далi»
04.04.2017
Фінансовий комітет ВР рекомендує парламенту прийняти за основу законопроект про переказ електронних грошей
Комітет Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності на своєму засіданні прийняв рішення рекомендувати парламенту прийняти за основу проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання переказу коштів (№5361). Голова фінансового комітету Сергій Рибалка підкреслив, що кожен споживач банківських послуг розуміє важливість IT-технологій. За його словами, нові платіжні системи, програми та гаджети кардинально змінюють фінансову сферу, що дає шанс українським банкам бути лідерами в деяких напрямках обслуговування клієнтів. Керівник профільного парламентського комітету також зауважив, що під час доопрацювання документу, було взято за його головну мету відновлення довіри громадян, збільшення інвестицій у розвиток платіжного ринку України, а також зменшення концентрації електронних платіжних послуг у головних учасників ринку.   далi»
04.04.2017
5 квітня 2017 року відбудеться засідання Комітету
03.04.2017
4 квітня 2017 року відбудеться засідання Комітету
21.03.2017
Фінансовий комітет Верховної Ради дав НБУ час до кінця тижня для створення плану дій щодо російських банків
На засіданні Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської досягнуто домовленість, що до кінця цього тижня НБУ має надати Комітету план дій щодо банків із російським капіталом. Про це журналістам повідомив Голова Комітету Сергій Рибалка після заслуховування на комітетському засіданні інформації Національного банку про запровадження санкцій щодо російських банків. За словами Сергія Рибалки, на наступному сесійному тижні на засіданні фінансового комітету Верховної Ради заплановане обговорення цього плану.   далi»Розробник: ЗАТ "Cофтлайн" (Україна)