ПОШУК
Розширений пошук
Пошук здійснюється у публікаціях веб-сайту
Новини
18.04.2017
Комітет Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності проведе засідання круглого столу "Проблемні питання на ринку страхування життя та шляхи їх подолання"
19 квітня о 14:30 у Комітеті Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності буде проведено Круглий стіл на тему: "Проблемні питання на ринку страхування життя та шляхи їх подолання" (м. Київ, вул. Липська, 3, зал №2). Захід проводитиметься спільно з Робочою групою щодо проблемних питань на ринку страхування життя, до якої увійшли представники Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, Комітету та ГО "Всеукраїнське об'єднання споживачів страхових послуг "Страховий захист". Головною метою проведення заходу є обговорення проблемних питань на ринку страхування життя, причини їх виникнення та шляхи їх подолання.   далi»
11.04.2017
Фінансовий комітет ВР рекомендував парламенту прийняти за основу законопроект щодо підвищення довіри між банками та клієнтами
Комітет Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності прийняв рішення рекомендувати парламенту прийняти за основу проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення довіри між банками та їх клієнтами (№6027). За словами Голови фінансового комітету Сергія Рибалки, рівень проблемних кредитів в банках досі продовжує зростати. На його переконання, це відбувається через слабку та корумповану судову систему, а також через значну кількість прогалин у законодавстві, які дають можливості нечесним позичальникам не повертати кредити.   далi»
10.04.2017
11 квітня 2017 року відбудеться засідання Комітету
05.04.2017
Фінансовий комітет парламенту обговорив законопроект про кредитні спілки
На засіданні Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності було презентовано проект Агентства Сполучених Штатів Америки із міжнародного розвитку (USAID) про кредитування сільськогосподарських виробників. Також було обговорено пропозиції щодо нової редакції Закону України "Про кредитні спілки". За словами Голови фінансового комітету Сергія Рибалки, профільний комітет вже давно успішно співпрацює з проектами USAID. "Вони допомагають нам вивчати міжнародний досвід і використовувати в нашій законотворчій роботі найкращі світові напрацювання. Сьогодні ми обговорили питання кредитування сільськогосподарських виробників, оскільки нам необхідно стимулювати розвиток малих та середніх господарств. Адже саме вони дають робочі місця, розвивають інфраструктуру і соціальну сферу села", - підкреслив Сергій Рибалка.   далi»
04.04.2017
Фінансовий комітет ВР рекомендує парламенту прийняти за основу законопроект про переказ електронних грошей
Комітет Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності на своєму засіданні прийняв рішення рекомендувати парламенту прийняти за основу проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання переказу коштів (№5361). Голова фінансового комітету Сергій Рибалка підкреслив, що кожен споживач банківських послуг розуміє важливість IT-технологій. За його словами, нові платіжні системи, програми та гаджети кардинально змінюють фінансову сферу, що дає шанс українським банкам бути лідерами в деяких напрямках обслуговування клієнтів. Керівник профільного парламентського комітету також зауважив, що під час доопрацювання документу, було взято за його головну мету відновлення довіри громадян, збільшення інвестицій у розвиток платіжного ринку України, а також зменшення концентрації електронних платіжних послуг у головних учасників ринку.   далi»
04.04.2017
5 квітня 2017 року відбудеться засідання Комітету
03.04.2017
4 квітня 2017 року відбудеться засідання Комітету
21.03.2017
Фінансовий комітет Верховної Ради дав НБУ час до кінця тижня для створення плану дій щодо російських банків
На засіданні Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської досягнуто домовленість, що до кінця цього тижня НБУ має надати Комітету план дій щодо банків із російським капіталом. Про це журналістам повідомив Голова Комітету Сергій Рибалка після заслуховування на комітетському засіданні інформації Національного банку про запровадження санкцій щодо російських банків. За словами Сергія Рибалки, на наступному сесійному тижні на засіданні фінансового комітету Верховної Ради заплановане обговорення цього плану.   далi»
20.03.2017
21 березня 2017 року відбудеться засідання Комітету
14.03.2017
Сергій Рибалка: "Наша валютна політика має стати основою для розвитку технологічного виробництва та експансії українських виробників на світові ринки"
Комітет Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності на своєму засіданні заслухав Першого заступника Голови НБУ щодо Концепції нового валютного регулювання. Після обговорення Концепції нового валютного регулювання представники комітету прийняли рішення створити робочу групу за участі членів Комітету та представників Національного банку України для кінцевого доопрацювання законопроекту "Про валюту" та його реєстрації у парламенті. "Наша валютна політика має стати основою для розвитку технологічного виробництва та експансії українських виробників на світові ринки. Коли валютна політика стане дієвим інструментом промислової та торговельної політики, Україна отримає бажаний розвиток", - заявив Голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності Сергій Рибалка.   далi»
14.03.2017
Фінансовий комітет Парламенту дав Мінфіну два місяці на підготовку проекту стратегії розвитку державних банків
Комітет Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності на своєму засіданні рекомендував Міністерству фінансів України підготувати новий проект стратегії розвитку державних банків протягом двох місяців, а саме до 15 травня цього року. На засіданні у вівторок Комітет заслухав представників Міністерства фінансів та НБУ, а також керівників державних банків щодо їхнього бачення перспектив реформування банків, які є у власності держави.   далi»
23.02.2017
Сергій Рибалка: "Все суспільство повинно знати про реальний стан банківської системи"
Комітет Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності на своєму засіданні прийняв рішення по двох важливих питаннях. Першим було розглянуто законопроект про регулювання переказу коштів (№5361), який направлений на вдосконалення платіжних систем.   далi»
22.02.2017
23 лютого 2017 року відбудеться засідання Комітету
16.02.2017
Депутатське звернення народного депутата України Романюка В.М. до Президента України П.О.Порошенка
07.02.2017
Сергій Рибалка: "Ми зобов'язані дати банкам усі можливості для виходу з кризи"
Комітет Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності на своєму засіданні ухвалив рішення рекомендувати парламенту прийняти за основу проект Закону про спрощення процедур капіталізації та реорганізації банків (№6010). Законопроект направлений на створення дієвої системи захисту прав споживачів фінансових послуг. "Захист українських банків від знищення є, насамперед, питанням збереження грошей наших громадян та підприємств. Нам важливо зберегти здорові банківські установи, які будуть продовжувати кредитувати малий і середній бізнес, інвестуючи у розвиток економіки. Ми зобов'язані дати банкам усі можливості для виходу з кризи. Потрібно максимально спростити процедури внесення додаткового капіталу з боку власників, процедури реорганізації чи об'єднання банків", - зауважив голова фінансового комітету Сергій Рибалка.   далi»Розробник: ЗАТ "Cофтлайн" (Україна)