ПОШУК
Розширений пошук
Пошук здійснюється у публікаціях веб-сайту
Новини
20.06.2017
Фінансовий комітет парламенту вчергове просить голів парламентських фракцій надати кандидатури до наглядових рад держбанків
Комітет Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності у черговий раз звертається до голів депутатських фракцій внести Комітету кандидатури членів наглядових рад державних ПАТ "Ощадбанк" та АТ "Укрексімбанк". Про це повідомив голова фінансового комітету парламенту Сергій Рибалка. За його словами, ситуація у найбільших державних банках є найгіршою - рівень проблемних кредитів там сягає 70%, але парламент, фактично, відмовляється використовувати власні повноваження аби вплинути на ситуацію.   далi»
20.06.2017
Комітет Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності закликає подавати кандидатури до складу наглядових рад ПАТ "Ощадбанк" та АТ "Укрексімбанк".
19.06.2017
20 червня 2017 року відбудеться засідання Комітету
13.06.2017
9 червня в Комітеті Верховної Ради з питань фінансової політики та банківської політики відбувся круглий стіл, організований спільно з Асоціацією лізингодавців України за підтримки Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору"
07.06.2017
Сергій Рибалка запропонував представникам усіх органів влади спільно модернізувати стратегію розвитку фінансового-банківського сектору
Ситуація в фінансово-банківській сфері досі залишається складною, а результатом фактичної відсутності кредитування є скорочення промислового виробництва за останні місяці. Про це заявив Голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності Сергій Рибалка під час наради з в.о. Голови та представниками Правління Національного банку та Ради НБУ, заступниками Міністра фінансів України. "Нам не варто відкладати нашу співпрацю та чекати на призначення нового керівника НБУ. Маємо ефективно працювати вже сьогодні. Для цього пропоную представникам усіх органів влади спільно модернізувати стратегію розвитку фінансового-банківського сектору. Аби усі наші тактичні кроки працювали на досягнення стратегічної мети - збільшення доходів усіх громадян України через розвиток економіки", - наголосив Сергій Рибалка.   далi»
07.06.2017
Комітет Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності закликає подавати кандидатури до складу наглядових рад ПАТ "Ощадбанк" та АТ "Укрексімбанк".
07.06.2017
7 червня 2017 року відбудеться робоча нарада членів Комітету за участі керівництва Національного банку України, Міністерства фінансів України та Ради Національного банку України для обговорення ситуації з грошово-кредитною та валютною політикою, а також узгодження позицій щодо перспективних законодавчих ініціатив та пріоритетних завдань Комітету до кінця шостої сесії Верховної Ради України.
26.05.2017
Сергій Рибалка обговорив з делегацією зі Сполучених Штатів співпрацю над вдосконаленням українського законодавства в фінансово-банківській сфері
Голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності Сергій Рибалка провів робочу зустріч із колегами зі Сполучених Штатів Америки: заступником Торгового представника США з питань Європи і Середньої Азії Бетсі Хафнер, представником Міністерства фінансів США Стівом Свортц, а також представниками Посольства США. Під час спілкування обговорювалися питання стану банківської системи України, очищення банківського сектору від проблемних банків, пріоритетні питання в роботі фінансового комітету, а також законопроект щодо регулювання електронних платежів.   далi»
25.05.2017
Сергій Рибалка закликав банківську спільноту доопрацювати стратегію для оновлення довіри до фінансово-банківської системи
Голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансової і банківської діяльності Сергій Рибалка закликав банківську спільноту об'єднати зусилля навколо доопрацювання стратегії для оновлення довіри до фінансово-банківської системи. Про це він заявив під час засідання Вищої експертної ради при Раді НБУ, на якому обговорювалися питання політики курсоутворення та валютного регулювання. "Ситуація вимагає швидких дій. Не можна чекати, поки попередній керівник НБУ перебуває у довготривалій відпустці, нового - ще не призначили, а Міністр фінансів ніяк не може знайти час для спілкування із профільним комітетом. Потрібно працювати", - наголосив Сергій Рибалка.   далi»
24.05.2017
Сергій Рибалка: "Пенсійна реформа має полягати у створенні надійної системи, щоб людина заробила на забезпечену старість"
Майже півроку тягнеться ганебна ситуація із невключенням недержавних пенсійних фондів до реєстру неприбуткових організацій. Про це заявив Голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності під час засідання профільного комітету. "Концепція пенсійної реформи в Україні та Закон про недержавний пенсійний фонд чітко визначають статус недержавних пенсійних фондів як неприбуткової організації. Всі доходи розподіляються тільки між учасниками недержавних пенсійних фондів, які є власниками своїх додаткових пенсійних накопичень та отримують додаткові пенсійні виплати після настання пенсійного віку. Точно такий самий підхід до недержавних пенсійних фондів існує скрізь у світі", - зауважив Сергій Рибалка.   далi»
24.05.2017
Сергій Рибалка: Мінфін не виконав зобов'язання представити стратегію розвитку державних банків до 15 травня
Міністерство фінансів України не виконало зобов'язання представити профільному комітету Парламенту Стратегію розвитку державних банків до 15 травня. Про це заявив голова Комітету Верховної Ради з питань фінансової політики і банківської діяльності Сергій Рибалка на комітетському засіданні. В результаті Комітет ухвалив рішення звернутися до Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана та Міністра фінансів України Олександра Данилюка з листом, у якому наголосити на неприпустимості відсутності в Уряді системного бачення розвитку державних банків та поставити вимогу назвати конкретні терміни презентації стратегії профільному Комітету Верховної Ради.   далi»
24.05.2017
Сергій Рибалка: "Без ефективної банківської системи прискорення економічного зростання неможливе"
Голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності Сергій Рибалка переконаний, що без ефективної банківської системи прискорення економічного зростання неможливе. Про це він заявив, виступаючи на конференції щодо відновлення кредитування в Україні. Захід відбувся за участі представників Міністерства фінансів, НБУ, міжнародних організацій, банківської та експертної спільноти. "Правильно налаштований фінансовий сектор та дешеве кредитування можна впевнено включити до першої п'ятірки базових факторів успіху будь-якої країни. Іншими словами, від здоров'я банків так чи інакше залежить добробут усіх громадян України. Ми повинні кардинально змінити економічну політику на активну проукраїнську. Необхідно налаштувати діяльність усіх органів влади на підтримку економічного розвитку та зміну структури економіки у напрямку високих технологій та більшої доданої вартості", - наголосив Сергій Рибалка.   далi»
23.05.2017
Фінансовий комітет парламенту направив звернення до Президента України щодо внесення кандидатури на посаду Голови НБУ
Комітет Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності направив звернення до Президента України із закликом прискорити внесення кандидатури на посаду Голови Національного банку. Відповідне рішення було прийнято на засіданні профільного комітету. Про це повідомив Голова фінансового комітету Сергій Рибалка. "Ситуація у фінансовій системі залишається вкрай складною. Ми не маємо права зволікати із проведенням реформ. Треба якнайшвидше відновити довіру до банківської системи і створити умови для доступного кредитування малого та середнього бізнесу. Наш фінансовий комітет наполягає на необхідності всебічного обговорення нової кандидатури на посаду Голови Національного банку. Для нас надзвичайно важливо знати, якими він бачить головні завдання Національного банку з розвитку економіки України", - сказав Сергій Рибалка.   далi»
23.05.2017
Фінансовий комітет ВР опрацьовує рекордну кількість поправок до законопроекту про страхування
Комітет Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності під час доопрацювання проекту Закону України про страхування (№1797-1) до другого читання отримав величезну кількість поправок - понад тисячу. За словами Голови фінансового комітету Сергія Рибалки, члени комітету на своєму засіданні вирішили провести додаткові консультації, щоб узгодити позиції за конкретним нормами цього документу. "Ми з колегами обговорили на засіданні нашого фінансового комітету дуже важливий законопроект про страхування. Саме цей сектор фінансового ринку вже давно потребує оновлення відповідного законодавства. Необхідність ухвалення нового закону почали обговорювати ще з 2002 року", - розповів Сергій Рибалка.   далi»
23.05.2017
24 травня 2017 року відбудеться засідання КомітетуРозробник: ЗАТ "Cофтлайн" (Україна)