ПОШУК
Розширений пошук
Пошук здійснюється у публікаціях веб-сайту
Новини
18.10.2016
Фінансовий Комітет Верховної Ради рекомендує парламенту прийняти в цілому законопроект про створення експортно-кредитного агентства
Комітет Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності на своєму засіданні прийняв рішення рекомендувати парламенту прийняти в другому читанні та в цілому проект Закону про забезпечення масштабної експортної експансії українських виробників шляхом страхування, гарантування та здешевлення кредитування експорту (№2142а), ініційований представниками фракції Радикальної партії. За словами Голови фінансового Комітету Сергія Рибалки, після надзвичайного минулорічного обвалу український експорт продовжує скорочуватися і цього року. "Більшість наших торгових партнерів мають потужні системи підтримки власних виробників та експортерів. Якщо Україна не почне створювати подібні власні інструменти розвитку, вона завжди буде програвати, бо є в нерівних умовах з іноземними конкурентами", - сказав Сергій Рибалка.   далi»
18.10.2016
Профільний комітет Ради вирішив звернутися до Президента з проханням внести подання про звільнення Голови НБУ
Комітет з питань фінансової політики і банківської діяльності на своєму засіданні 18 жовтня ухвалив рішення звернутися до Президента України з проханням звільнити Голову Національного банку із займаної посади через втрату бездоганної ділової репутації. Як повідомив Голова Комітету Сергій Рибалка, таке рішення стало результатом жвавого обговорення на засіданні. За його словами, підставою для звільнення має бути пункт 6 частини 8 статті 18 Закону України "Про Національний банк України" - "втрата бездоганної ділової репутації".   далi»
18.10.2016
18 жовтня фінансовий Комітет ВР розгляне питання щодо регульованих ринків та деривативів
8 жовтня 2016 року о 14:30 відбудеться засідання Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності (м. Київ, вул. Липська, 3, зал №2). На засіданні запланований розгляд у другому читанні проекту Закону про забезпечення масштабної експортної експансії українських виробників шляхом страхування, гарантування та здешевлення кредитування експорту (№2142а від 22.06.2015 р.), а також проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо регульованих ринків та деривативів) (реєстр. №3498 від 20.11.2015 р.) Вхід за картками акредитації.  далi»
18.10.2016
Фінансовий Комітет ВР звернувся до Президента України, Генпрокурора та НАБУ відносно перешкоджання діяльності Комітету з боку Голови НБУ
Комітет Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності направив звернення до Президента України щодо перешкоджання діяльності фінансового комітету парламенту з боку Голови Національного банку України. Окрім цього Комітет звернувся до Генерального прокурора та Голови Національного антикорупційного бюро відносно кримінальної відповідальності Голови НБУ за перешкоджання депутатській діяльності кожного члена комітету, що є злочином, передбаченим ч.2 ст.351 Кримінального кодексу України.   далi»
17.10.2016
18 жовтня 2016 року відбудеться засідання Комітету
05.10.2016
Фінансовий комітет ВР обрав кандидатів до Спостережної ради з питань організації та проведення фінансової реструктуризації
Комітет Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності на своєму засіданні обрав кандидатів до Спостережної ради з питань організації та проведення фінансової реструктуризації. Цьому рішенню передував відкритий конкурсний відбір та ретельне обговорення членами Комітету претендентів до складу ради. "Минулого року вперше в історії нашого парламенту ми провели публічний та прозорий конкурс для відбору кандидатур на посади членів Ради Національного банку. На жаль, влада не захотіла призначити усіх членів, тому цей важливий конституційний орган ще й досі не працює. Вважаємо, що необхідно поступово запроваджувати практику відкритих конкурсів під час формування інших інституцій в Україні. Саме тому ми вирішили провести відкритий конкурс і цього разу, аби серед п'ятнадцяти кандидатів, які подали свої заявки на участь у відборі до складу Спостережної ради, обрати найбільш фахових осіб", - сказав голова Комітету Сергій Рибалка.   далi»
05.10.2016
Фінансовий Комітет ВР вирішив звернутися до Президента України, ГПУ та НАБУ відносно перешкоджання діяльності Комітету з боку Голови НБУ
Комітет Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності на своєму засіданні прийняв рішення про направлення звернення до Президента України щодо перешкоджання діяльності фінансового комітету парламенту з боку Голови Національного банку України. Окрім цього більшістю голосів членів Комітету було прийнято рішення звернутися до Генерального прокурора та Голови Національного антикорупційного бюро відносно кримінальної відповідальності Голови НБУ за перешкоджання депутатській діяльності кожного члена комітету, що є злочином, передбаченим ч.2 ст.351 Кримінального кодексу України. Під час засідання комітету його представники висловили обурення зривом вчорашнього засідання через відмову Голови НБУ взяти в ньому участь і відзвітувати про роботу Національного банку за поточний рік.   далi»
04.10.2016
Фінансовий комітет ВР планує обов'язково заслухати керівництво НБУ
Комітет Верховної Ради з питань фінансової політики і банківської діяльності планує заслухати Голову правління Національного банку України на одному з наступних засідань, коли керівник НБУ таки знайде можливість бути присутнім. Про це журналістам заявив голова профільного парламентського комітету Сергій Рибалка. За його словами, у всіх депутатів комітету накопичилося багато запитань. "Багатьох експертів не влаштовує грошово-кредитна політика центрального банку та відсутність взаємодії з урядом. Вітчизняних виробників продовжують тримати у режимі фінансового голодування. Зменшення процентних ставок за кредитами відбувається надто повільно. Стимулів для розвитку немає. Валютна стабільність уявна. Кредити МВФ нам особливо не допоможуть, а державні борги зростають. Наступного року ми будемо вимушені витратити на виплати державних боргів та їх обслуговування 240 млрд. грн. Це майже 31 % усіх видатків країни!", - сказав народний депутат.  далi»
03.10.2016
5 жовтня 2016 року о 14:30 відбудеться засідання Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності
5 жовтня 2016 року о 14:30 відбудеться засідання Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності (м. Київ, вул. Липська, 3, зал №1). На засіданні запланований розгляд проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо регульованих ринків та деривативів) (№3498 від 20.11.2015) та проекту Закону про забезпечення масштабної експортної експансії українських виробників шляхом страхування, гарантування та здешевлення кредитування експорту (№2142а від 22.06.2015 р.) у другому читанні. Окрім цього буде розглянуто питання щодо обговорення та затвердження кандидатур до Спостережної ради на виконання Закону України "Про фінансову реструктуризацію". Вхід за картками акредитації.   далi»
03.10.2016
4 жовтня 2016 року о 14:30 відбудеться засідання Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності
4 жовтня 2016 року о 14:30 відбудеться засідання Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності (м. Київ, вул. Липська, 3, зал №2). На засіданні заплановано заслухати інформацію Голови Національного банку України Гонтаревої В.О. щодо основних напрямів роботи Національного банку України у 2016 році, стану банківської системи та валютного ринку України, а також обговорення перспектив законотворчої роботи у напрямку реформи фінансового сектору у 2017 році.   далi»
21.09.2016
Сергій Рибалка: "Запропонований бюджет не містить видатків розвитку економіки"
Сьогодні, 21 вересня 2016 р., відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності за участі Міністра фінансів України Олександра Данилюка. Голова Комітету Сергій Рибалка зауважив, що у суспільства та народних депутатів накопичилось дуже багато запитань відносно тактики та стратегії Уряду. Особливий інтерес викликає бачення міністра щодо фінансової політики та перспектив розвитку фінансової системи країни. За словами голови Комітету, системні проблеми економіки продовжують накопичуватися. "Зменшення кредитних ставок відбувається надто повільно. Ми вже втратили 45% банківської системи. Це завдало невиправної шкоди українським підприємствам - за різними оцінками, вони втратили від 80-ти до 120 млрд. грн. Ситуація в банках не покращується. Закону про фінансову реструктуризацію вкрай недостатньо", - наголосив Сергій Рибалка.   далi»
20.09.2016
21 вересня відбудеться засідання Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності
21 вересня 2016 року о 14:30 відбудеться засідання Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності (м. Київ, вул. Грушевського, 5, кімната №5, третій поверх). На засіданні заплановано заслухати інформацію Міністра фінансів України Данилюка О.О. щодо основних напрямів роботи Міністерства фінансів України у 2016 році та обговорити спільні з Комітетом позиції з метою підвищення ефективності подальшої співпраці. Вхід за картками акредитації.   далi»
20.09.2016
Сергій Рибалка: "Комітет продовжує працювати над тим, аби допомогти вирішити ситуацію із вкладниками банку Михайлівський"
На засіданні Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності, яке відбулося 20 вересня, обговорили ситуацію, яка склалась з постраждалими вкладниками ПАТ "Банк Михайлівський". "Комітет продовжує працювати над тим, аби допомогти вирішити ситуацію із вкладниками банку Михайлівський, яких реально обдурили, оформивши їхні вклади не як вклади у банк, а як внески у фінансові компанії. Відтак держава тепер відмовляється компенсувати людям втрачені кошти. Навіть у межах гарантованої суми у 200 тисяч гривень", - зазначив голова фінансового комітету Сергій Рибалка. Він повідомив присутніх, що жодної корисної інформації для вкладників на численні звернення як Комітету, так і його особисті депутатські запити ані від Національного банку, ані від Фонду гарантування вкладів, ані від правоохоронних органів профільний парламентський комітет не отримав.   далi»
20.09.2016
Фінансовий комітет парламенту прийняв рішення про формування Спостережної ради з питань організації та проведення процедури фінансової реструктуризації
Комітет Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності на своєму засіданні 20 вересня 2016 року ухвалив рішення про формування Спостережної ради з питань організації та проведення процедури фінансової реструктуризації. Голова фінансового комітету Сергій Рибалка нагадав, що 14 червня 2016 р. Верховна Рада України прийняла Закон України "Про фінансову реструктуризацію" (№ 1414-VIII), метою якого є сприяння відновленню господарської діяльності боржників, які перебувають у критичному фінансовому стані, шляхом реструктуризації їх грошових зобов'язань та/або їх господарської діяльності; підтримки стабільності фінансової системи; забезпечення доступу боржників до фінансування для відновлення їх господарської діяльності. Закон був підписаний Президентом 15.07.2016, після закриття сесії Верховної Ради України.   далi»
19.09.2016
20 вересня 2016 року відбудеться засідання Комітету Верховної Ради з питань фінансової політики і банківської діяльності
20 вересня 2016 року о 14:30 відбудеться Засідання Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності (м. Київ, вул. Липська, 3, зал №2). На засіданні запланований розгляд проекту Закону щодо протидії легалізації (відмиванню) доходів (№4960 від 12.07.2016 р.). Окрім цього буде розглянуто питання щодо формування спостережної ради на виконання Закону України "Про фінансову реструктуризацію", а також відбудеться обговорення питання відносно ситуації, що склалася з постраждалими вкладниками ПАТ "Банк Михайлівський".   далi»Розробник: ЗАТ "Cофтлайн" (Україна)