ПОШУК
Розширений пошук
Пошук здійснюється у публікаціях веб-сайту

Головна » Новини

Фінансовий комітет ВР опрацьовує рекордну кількість поправок до законопроекту про страхування
версія для друку
23 травня 2017
Фінансовий комітет ВР опрацьовує рекордну кількість поправок до законопроекту про страхування

Фінансовий комітет ВР опрацьовує рекордну кількість поправок до законопроекту про страхування

 

Комітет Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності під час доопрацювання проекту Закону України про страхування (№1797-1) до другого читання отримав величезну кількість поправок – понад тисячу. За словами Голови фінансового комітету Сергія Рибалки, члени комітету на своєму засіданні вирішили провести додаткові консультації, щоб узгодити позиції за конкретним нормами цього документу.

«Ми з колегами обговорили на засіданні нашого фінансового комітету дуже важливий законопроект про страхування. Саме цей сектор фінансового ринку вже давно потребує оновлення відповідного законодавства. Необхідність ухвалення нового закону почали обговорювати ще з 2002 року», – розповів Сергій Рибалка.

Він підкреслив, що це надзвичайно складний та системний законопроект, над яким фінансовий Комітет працює досить давно і провів вже багато засідань робочих груп, в ході яких було опрацьовано досить багато пропозицій, суттєво змінено структуру та змістовне наповнення тексту.

«До законопроекту надійшло більше тисячі пропозицій, а порівняльна таблиця перевищує 500 сторінок. Через великий обсяг законопроекту робоча группа опрацьовувала порівняльну таблицю за блоками питань. З понад тисячі поправок – дві третини надійшли від членів нашого Комітету. До роботи над документом на кінцевому етапі долучилися також експерти Світового банку. За підсумками жвавої дискусії, ми з колегами вирішили провести додаткові консультації, щоб узгодити позиції за конкретним нормами цього документу. Члени нашого комітету також повинні попрацювати з іншими депутатами, які є авторами поправок, а також зі своїми фракціями, щоб отримати підтримку такого складного документу в сесійній залі», – резюмував Сергій Рибалка.

 

 

Розробник: ЗАТ "Cофтлайн" (Україна)