ПОШУК
Розширений пошук
Пошук здійснюється у публікаціях веб-сайту

Головна » Новини

Комітет Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності закликає подавати кандидатури до складу наглядових рад ПАТ "Ощадбанк" та АТ "Укрексімбанк".
версія для друку
20 червня 2017
Комітет Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності закликає подавати кандидатури до складу наглядових рад ПАТ "Ощадбанк" та АТ "Укрексімбанк".

Комітет Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності закликає подавати кандидатури до складу наглядових рад ПАТ «Ощадбанк» та АТ «Укрексімбанк» до 5 липня включно.

Повноваження членів наглядових рад ПАТ «Ощадбанк» та АТ «Укрексімбанк», обраних за квотою Верховної Ради України (Постанова № 655-V від 08.02.2007 р.), закінчились ще  8 лютого 2012 року.

Резюме та відомості, що підтверджують відповідність кандидатури вимогам, встановленим статтею 7 Закону України «Про банки та банківську діяльність», приймаються у термін до 5 липня 2017 року (до 18.00) на електронну адресу: burba_i@v.rada.gov.ua та за поштовою адресою: 01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5.

Призначення членів наглядових рад державних банків визначається статтею 7 Закону України «Про банки та банківську діяльність»:

До  складу  наглядової  ради  державного  банку входять члени наглядової   ради   банку,  призначені  Верховною  Радою, Президентом   України  і  Кабінетом  Міністрів.  З  метою представництва   інтересів   держави  до  складу  наглядової  ради державного  банку  можуть  входити представники органів виконавчої влади  та  інші  особи, які відповідають вимогам, зазначеним у цій статті. Термін повноважень членів наглядової ради державного банку - п’ять років.

Верховна Рада  призначає п'ять членів наглядової ради державного банку шляхом прийняття відповідної Постанови.

Вимоги: Членом наглядової ради державного банку може бути громадянин України, який має вищу економічну або юридичну освіту, або науковий ступінь у галузі економіки, фінансів та/або права і при цьому має досвід роботи в органі законодавчої влади чи на керівних посадах центральних органів виконавчої влади України, які забезпечують формування та реалізують державну фінансову, економічну та правову політику, або в банківській установі, чи досвід наукової, практичної роботи у галузі економіки, фінансів, права. Особа, яка входить до складу наглядової ради чи іншого органу управління банку (крім державного) чи є членом сім'ї такої особи першого ступеня споріднення, або особа, яка була засуджена за зловживання у фінансовій сфері, судимість якої не погашена або не знята в установленому законом порядку, не може бути членом наглядової ради державного банку. Не допускається призначення особи на посаду члена наглядової ради державного банку, якщо таке призначення може призвести до конфлікту інтересів.

 

Розробник: ЗАТ "Cофтлайн" (Україна)