Діяльність Комітету

Законопроектна робота у Комітеті

Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS

Брифінг

1 Фото

10 листопада 2017, 14:00

На засіданні Комітету, яке відбулося 7 листопада, була заслухана інформація уповноважених представників правоохоронних органів щодо стану розслідування кримінальних проваджень по банкам, які у результаті діяльності їх менеджерів та пов’язаних осіб призвели до заподіяння шкоди кредиторам, банкам та втрат державного бюджету України

Заслухавши інформацію, Комітет вирішив:

1. Прийняти до відома інформацію уповноважених представників правоохоронних органів щодо стану розслідування кримінальних проваджень у банках, які в результаті діяльності їх менеджерів та пов’язаних осіб призвели до заподіяння шкоди кредиторам, банкам та втрат державного бюджету України.

2. Звернутись до Генеральної прокуратури України, Служби безпеки України, Національної поліції України та Державної фіскальної служби України щодо надання детальної інформації про проведену роботу стосовно розслідувань кримінальних проваджень у банках, які в результаті діяльності їх менеджерів та пов’язаних осіб призвели до заподіяння шкоди кредиторам, банкам та втрат державного бюджету України. Також звернутись до Державної фіскальної служби України стосовно надання детальної інформації щодо кримінальних проваджень відкритих за ознаками злочину, передбаченого ст. 218-1 Кримінального Кодексу України (доведення банку до неплатоспроможності).

3. Запропонувати Генеральній прокуратурі України, Службі безпеки України, Національній поліції України та Державній фіскальній службі України опрацювати та надати Комітету пропозиції стосовно вдосконалення законодавчої бази, яке необхідне для результативного завершення розгляду кримінальних проваджень.

4.  За наслідками вищезазначених запитів до правоохоронних органів стосовно проведеної роботи та стану розслідування кримінальних проваджень у банках, які в результаті діяльності їх менеджерів та пов’язаних осіб призвели до заподіяння шкоди кредиторам, банкам та втрат державного бюджету України поінформувати Президента України та Кабінет Міністрів України.