Діяльність Комітету

Законопроектна робота у Комітеті

Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS

Брифінг

1 Фото

07 грудня 2017, 18:00

6 грудня 2017 року під керівництвом першого заступника Голови Комітету Довбенка М.В. відбулася робоча зустріч із представниками бізнес-середовища Японії та Таїланду на якій розглядалися питання перспектив законодавчого врегулювання обігу криптовалют та інвестицій у банківську систему України

 

06.12.2017 року, у Комітеті Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності, під керівництвом першого заступника Голови комітету Довбенка М.В. відбулася робоча зустріч із представниками бізнес-середовища Японії та Таїланду на чолі із паном Я. Івазавою та паном Ч. Касе, на якій розглядалися питання перспектив законодавчого врегулювання обігу криптовалют та інвестицій у банківську систему України.

У засіданні взяли участь представники Міністерства фінансів та Національного банку України, а також представники експертного середовища, залучені до підготовки законопроектів, що стосуються врегулювання статусу криптовалют.

Представники японської і тайської сторони поділились досвідом врегулювання ринку криптовалют в своїх країнах, зокрема щодо процесів ліцензування бірж та контролю таких операцій з точки зору недопущення відмивання коштів і фінансування тероризму, тощо, в Японії,  а також, поточного експериментального статусу криптовалют в Таїланді.

З боку української сторони були коротко презентовані обидва зареєстровані в українському парламенті законопроекти, наявність яких, як підтвердження бажання України легалізувати та підтримувати відповідний ринок, була високо оцінена іноземними гостями.

За результатами зустрічі було досягнуто домовленість про продовження спілкування щодо практики функціонування та законодавчого врегулювання динамічно зростаючого ринку криптовалют.