Діяльність Комітету

Законопроектна робота у Комітеті

Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS

Брифінг

1 Фото

16 лютого 2018, 16:45

16 лютого відбулася зустріч Першого заступника Голови Комітету Михайла Довбенка з технічною місією МВФ


 

16 лютого Перший заступник Голови Комітету Довбенко М.В. провів робочу зустріч з технічною місією Міжнародного Валютного Фонду, зокрема п. Жаном Портьє – старшим експертом Департаменту грошово-кредитних систем та ринків капіталів та п. Вімом Фонтейном, старшим економістом Європейського департаменту.

Під час зустріч  сторони обмінялись баченням стосовно пріоритетних для обох сторін законопроектів у фінансовій сфері, при цьому представники МВФ високо оцінили прогрес, досягнутий з часу їх останнього візиту в листопаді 2017 року, зокрема прийняття законопроекту №7114д щодо Кредитного реєстру НБУ.

Також представники технічної місії звернули особливу увагу на три, найголовніші з їх точки зору законодавчі ініціативи, що мають буди розглянуті протягом найближчого часу в парламенту – зміни корпоративного управління в державних банках (реєстр. №7180), зміни моделі фінансового регулювання (реєстр. №2413а) та зміни закону «Про банки і банківську діяльність», які наразі опрацьовуються та готуються до реєстрації.

Ще одним питанням, в якому обидві сторони дійшли згоди стало якнайшвидше призначення Голови Національного банку з метою підтримання стабільності фінансово-банківської системи, М. Довбенко поінформував представників МВФ щодо проведених Комітету дій в цьому напрямі та готовності розглядати це питання на найближчому пленарному тижні.

Загалом всі учасники відзначили ефективність проведення подібних зустрічей з метою узгодження позицій та обговорення найбільш важливих і комплексних ініціатив, тому домовились проводити їх на регулярній основі задля отримання стабільного позитивного результату.