Діяльність Комітету

Законопроектна робота у Комітеті

Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS

Брифінг

1 Фото

06 березня 2018, 12:13

5 березня відбулася зустріч Першого заступника Голови Комітету М. Довбенка з представниками Європейської бізнес асоціації щодо поточних законодавчих ініціатив

        В понеділок відбулась зустріч Першого заступника Голови Комітету М. Довбенка з представниками Європейської бізнес асоціації, громадської організації, що представляє інтереси майже тисячі європейських інвесторів в реальний сектор української економіки.

Під час зустрічі від імені Комітету і Парламенту в цілому Михайло Довбенко поінформував про найбільш нагальні законодавчі ініціативи у фінансовій сфері, які наразі опрацьовуються.

Пріоритетне місце серед таких питань, звичайно, займав нещодавно обговорений на засіданні Національної ради реформ проект Закону «Про валюту», також були обговорені зміни до законодавства про платіжні системи (законопроект №7270), а також очікувані зміни в законодавство про нагляд і управління банками та стосовно ліцензування і виведення з ринку небанківських установ.

Окремо було обговорено питання призначення Голови Національного банку, яке є важливим для стабільної роботи в тому числі і не фінансового сектору, як зазначили представники Європейської бізнес асоціації.