Діяльність Комітету

Законопроектна робота у Комітеті

Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS

Брифінг

1 Фото

20 вересня 2018, 15:58

19 вересня 2018 року о 15.00 год. відбулася зустріч народних депутатів з Членом Комісії з торгівлі товарними ф'ючерсами (CFTC, США) паном Ростіном Бехнемом та проектом USAID щодо удосконалення законодавчого регулювання торгівлею фінансовими та товарними деривативами, ринку деривативів та розробки політик, пов’язаних із новими підходами в цифровій економіці.

 

19 вересня у Комітеті з питань фінансової і банківської діяльності відбулася організована за сприяння НКЦПФР та USAID зустріч із Членом Комісії з торгівлі товарними ф'ючерсами (CFTC, США) паном Ростіном Бехнемом та його колегами Кевіном Піколі, заступником директора управління з міжнародних справ та Джорджем Пуленом, старшим економістом департаменту нагляду за ринком, за участі керівника проекту USAID FST Роберта Бонда та його колег.

З боку України у зустрічі прийняли участь члени Комітету Михайло Довбенко, Руслан Демчак, Павло Різаненко, представники інших народних депутатів, Голова НКЦПФР Тимур Хромаєв та співробітники секретаріату.

Оскільки Комісія з торгівлі товарними ф'ючерсами займається регулюванням товарних деривативів, законопроектом з започаткуванням яких наразі займається Комітет, Ростін Бехнем поділився своїм досвідом у питаннях регулювання товарних бірж та товарних ф'ючерсів в США, які спочатку виникли з аграрного ринку, а також основними напрямами реформи, яка була проведена американською владою після світової кризи, у 2010 році.

 Українські парламентарі в свою чергу мали змогу задати усі хвилюючі їх питання, в першу чергу щодо торгівлі фінансовими та товарними деривативами, регулювання ринку деривативів, розробки політик, пов’язаних із новими підходами в цифровій економіці. 

Також представники Комітету поінформували американських гостей про актуальні для розвитку ринку законопроекти №9035 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення залучення інвестицій та запровадження нових фінансових інструментів» та 6303-д «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту інвесторів від зловживань на ринках капіталу» і звернулись із проханням щодо їх підтримки з боку міжнародних експертів.