Діяльність Комітету

Законопроектна робота у Комітеті

Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS

Брифінг

1 Фото

18 жовтня 2018, 13:18

17 жовтня 2018 року Комітет Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності засідав на виїзній робочій зустрічі в Національному Депозитарії України

17 жовтня в НДУ пройшла виїзна робоча зустріч Комітету ВРУ з питань фінансової політики і банківської діяльності з представниками Національного банку України, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку в стінах Національного депозитарію України. НДУ виступив, як майданчик для обговорення важливих змін у інфраструктурі фондового ринку.


Відбулася екскурсія по офісу НДУ: фронт-офіс, бек-офіс, операційний відділ, архів.

НДУ презентував діяльність Центрального депозитарію, також було обговорено його основні функції, проект щодо впровадження нового програмного забезпечення. Було розглянуто, як зміниться порядок взаємодії між Центральним депозитарієм та депозитарними установами, представлене бачення стратегії розвитку депозитарію. 

НБУ та НКЦПФР піднімали питання важливості створення єдиного депозитарію цінних паперів в Україні. Було відмічено, що для цього потрібно привести всі процеси роботи НДУ до міжнародної практики. Перший крок - це впровадження нового ПЗ. Також обговорювали питання статусу ПАТ «Розрахунковий центр» як банківської установи та його монопольного становища як єдиного клірингового центру.