Діяльність Комітету

Законопроектна робота у Комітеті

Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS

Брифінг

1 Фото

26 жовтня 2018, 12:00

У Комітеті підтримують активізацію роботи із проблемною заборгованістю державних банків

           Перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності Михайло Довбенко зазначив, що схвалює активізацію спільної роботи Національного банку України, Міністерства фінансів України та Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, із залученням міжнародних експертів, щодо зменшення рівня проблемної заборгованості у державних банках.

Під час презентації Міністром фінансів 07 лютого 2018 оновленої стратегії роботи державних банків, перед її затвердженням урядом, члени Комітету серед іншого акцентували увагу на необхідності вирішення питання NPL, рівень якого перевищує 70%.

Відтак, перше засідання комітету з врегулювання проблемних кредитів державних банків, утвореного рішенням Ради з фінансової стабільності, яке відбулось 22 жовтня, дозволяє говорити про початок практичної роботи в цьому напрямі.

У Комітеті ми підтримуватимемо відповідні ініціативи і висловлюю сподівання, що діяльність новоствореного органу не обмежиться розробкою загальних принципів з врегулювання NPL для державних банків, а стане дієвим фактором покращення якості кредитного портфелю державних банків, активізації кредитування реального сектору економіки України – зазначив М. Довбенко.

 

Інформація про засідання робочої групи на сайті НБУ