Діяльність Комітету

Законопроектна робота у Комітеті

Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS

Брифінг

1 Фото

08 лютого 2019, 16:45

Комітет з питань фінансової політики і банківської діяльності визначив своїх представників у наглядових радах державних банків

Комітет з питань фінансової політики і банківської діяльності протягом засідань, які відбулися 05.02.2019 та 06.02.2019, на виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення функціонування фінансового сектору в Україні» № 2491-VIII від 5 липня 2018 року, у межах оголошеного конкурсного відбору на посади членів наглядових рад державних банків (ПАТ «Ощадбанк», АТ «Укрексімбанк» та ПАТ КБ «Приватбанк») провів співбесіди із кандидатами.

Загалом, особисто у засіданнях Комітету взяли участь 36 кандидатів. Також члени Комітету попередньо вивчили надані кандидатами документи.

На засіданні Комітету 07.02.2019, після обговорення, членами Комітету були відібрані 13 осіб, які отримали найбільше схвалення. Потім шляхом проведення рейтингового голосування були визначені такі особи:

Власов Дмитро Володимирович – з рекомендацією до наглядової ради ПАТ «Ощадбанк»;

Шульга Алла Анатоліївна – з рекомендацією до наглядової ради АТ «Укрексімбанк»;

Олексієнко Сергій Олександрович – з рекомендацією до наглядової ради ПАТ КБ «Приватбанк».

Члени Комітету висловлюють щиру подяку усім учасникам за проявлене бажання взяти участь у реформуванні державних банків, а також за проведені бесіди.

Список кандидатів