Діяльність Комітету

Законопроектна робота у Комітеті

Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS
15 листопада 2019, 11:41

19 листопада відбудеться круглий стіл на тему: «Е-кабінет платника податків 2.0: як зробити справді зручний, справді сервіс»

За ініціативи першого заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики України Ярослава Железняка проводиться засідання «круглого столу» на тему: «Е-кабінет платника податків 2.0: як зробити справді зручний, справді сервіс».

Мета заходу – визначити проблемні моменти та недоліки роботи електронного кабінету для сплати податків, обговорити пропозиції профільних державних органів та бізнесу та напрацювати попередню road map законодавчих, нормативних та технічних змін для удосконалення сервісу для платників податків.

До участі у «круглому столі» запрошені народні депутати України, керівник Державної податкової служби Сергій Верланов , Міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет, представники громадських та бізнес-асоціацій.

Місце та час проведення засідання «круглого столу»:

м. Київ, вул. Липська, 3, зал №2, 19 листопада об 11:00

 Акредитація на засідання «круглого столу» для учасників та ЗМІ (без картки акредитації у ВР) за посиланням https://forms.gle/NQHtdK3ViVE6NhBp8  завершується 18 листопада 2019 року о 14:00.

Контактна особа: Балдук Анна 255-21-37, (095) 124-11-67

Електронна пошта: zheleznyak.office@gmail.com

Для входу до приміщення Комітету Верховної Ради України при собі необхідно мати паспорт.

Вхід працівників ЗМІ за картками акредитації