Діяльність Комітету

Законопроектна робота у Комітеті

Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS
05 листопада 2020, 17:17

9 листопада 2020 року відбудеться засідання Комітету в режимі відеоконференції

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання Комітету Верховної Ради України

з питань фінансів, податкової та митної політики

(в режимі відеоконференції)

 

9 листопада 2020 року

12.00 год.

1. Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо упорядкування структури акцизного податку (реєстр. № 3704 від 19.06.2020, н.д. Богданець А.В. та група народних депутатів)    

    Доповідач: народний депутат України Богданець Андрій Володимирович

2. Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо упорядкування структури акцизного податку (реєстр. № 3704-1 від 03.07.2020, н.д. Тарута С.О., Семінський О.В.)

Доповідач: народний депутат України Тарута Сергій Олексійович

(Семінський Олег Валерійович)

3. Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо надання учасникам антитерористичної операції та заходів із забезпечення національної безпеки і оборони України розстрочки зі сплати податку на додану вартість та акцизного податку при ввезенні на митну територію України в митному режимі імпорту транспортних засобів особистого користування (реєстр. №3093 від 20.02.2020, н.д. Федина С.Р. та група народних депутатів)

 Доповідач: народний депутат України Южаніна Ніна Петрівна

4. Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо спрощення умов ввезення на митну територію України транспортних засобів та приведення умов оподаткування до загального режиму акцизних зборів Європейського Союзу (реєстр. № 2342 від 29.10.2019, н.д. Ковальов О.І.)

 Доповідач: народний депутат України Ковальов Олексій Іванович

 5. Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо тимчасового зупинення застосування штрафних санкцій за порушення порядку ввезення транспортних засобів на митну територію України (реєстр. № 2345 від 30.10.2019, н.д. Ковальов О.І.)

 Доповідач: народний депутат України Ковальов Олексій Іванович

6. Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо відповідальності за перевищення строку тимчасового ввезення на митну територію України транспортних засобів особистого користування (реєстр. №    3539 від 26.05.2020, н.д. Брагар Є.В.)

  Доповідач: народний депутат України Брагар Євгеній Вадимович

7. Проект Закону про внесення змін до розділу XXІ "Прикінцеві та перехідні положення" Митного кодексу України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України (реєстр. № 3706 від 19.06.2020, н.д. Богданець А.В. та група народних депутатів)

 Доповідач: народний депутат України Богданець Андрій Володимирович

8. Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо відтермінування застосування штрафних санкцій за порушення порядку ввезення транспортних засобів на митну територію України (реєстр. №  2632 від 19.12.2019, н.д. Штепа С.С.)

Доповідач: народний депутат України Штепа Сергій Сергійович

9. Затвердження остаточної редакції підготовленого в Комітеті проекту Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень»

Доповідач: Голова Комітету Гетманцев Данило Олександрович

 10. Розгляд питання щодо створення Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей.

Доповідач: Дубінський Олександр Анатолійович

заступник Голови Комітету