Діяльність Комітету

Законопроектна робота у Комітеті

Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS
23 лютого 2021, 16:47

25 лютого 2021 року відбудеться засідання Комітету в режимі відеоконференції

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання Комітету Верховної Ради України

з питань фінансів, податкової та митної політики

(в режимі відеоконференції)

25 лютого 2021 року

10.00 год

 

1. Перегляд рішення Комітету від 17.06.2020 року (Протокол №36)  щодо проекту Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування доходів від діяльності з організації та проведення азартних ігор та лотерей (реєстр. № 2713-д від 19.06.2020, н.д. Марусяк О.Р.)

 

Доповідач: народний депутат України Марусяк Олег Романович

 

2. Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування товарів, що переміщуються (пересилаються) у міжнародних поштових та експрес-відправленнях) (реєстр. № 4278 від 28.10.2020, н.д. Сова О.Г. та ін.), друге читання.

Доповідач: народний депутат України Сова Олександр Георгійович

 

3. Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України (щодо оподаткування митними платежами товарів, що переміщуються (пересилаються) у міжнародних поштових відправленнях, міжнародних експрес-відправленнях та порядку їх декларування) (реєстр. № 4279 від 28.10.2020, н.д. Сова О.Г. та ін.), друге читання.

 

Доповідач: народний депутат України Сова Олександр Георгійович

 

4. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту боржників при врегулюванні простроченої заборгованості (реєстр. № 4241 від 21.10.2020, н.д. Василевська-Смаглюк О.М., Гетманцев Д.О. та ін.), друге читання.

 

Доповідач: народний депутат України Василевська-Смаглюк Ольга Михайлівна

 

5. РІЗНЕ.

1) Інформування про результати робочої групи з питань некоректної організації банками належної перевірки національних публічних діячів;

2) Заслухати Голову Фонду державного майна України Сенниченка Д.В. щодо впровадження норм Закону України від 5 грудня 2019 року № 354-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ліквідації корупційної схеми у сфері реєстрації інформації зі звітів про оцінку об’єктів нерухомості та прозорості реалізації майна»;

3) Заслухати Голів Державної фіскальної служби України, Державної податкової служби України та Державної служби фінансового моніторингу України для надання відповідної інформації щодо ситуації, яка склалася зі сплатою  податку на додану вартість та акцизного податку на ринку сигарет, та керівництво ТОВ «ТЕДІС Україна».