Діяльність Комітету

Законопроектна робота у Комітеті

Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS
16 квітня 2021, 12:28

21 квітня 2021 року відбудеться круглий стіл на тему «Законодавча підтримка бізнесу під час локдауну»

 21 квітня 2021 року о 12 год 00 хв Комітет Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики проведе круглий стіл на тему " Законодавча підтримка бізнесу під час локдауну ".

 

В ході дискусії планується обговорити:

- проблеми, з якими стикається бізнес під час чергової хвилі жорстких карантинних обмежень;

- Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо надання допомоги застрахованим особам та підтримки бізнесу на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів №5346 від 07.04.2021 року та пропозиції до нього;

- пропозиції бізнесу щодо додаткових законодавчих кроків, необхідних на час локдауну;

- пропозиції щодо відновлення економіки від наслідків спричинених пандемією.

 

До участі запрошуються представники Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики, Комітету Верховної Ради з питань бюджету, Комітету Верховної Ради з питань економічної політики, інших профільних Комітетів Верховної Ради, Міністерства фінансів України, Державної податкової служби України, Кабінету Міністрів України, бізнес-асоціацій, профільних об’єднань, експерти та журналісти.

 

Круглий стіл проводитиметься у форматі відео-конференції на платформі ZOOM.

 

Реєстрація для участі у круглому столі за посиланням https://forms.gle/jLwwjwAoJRj3XBye7. Контактний номер телефону з додаткових питань: +380951241167 Анна Балдук.