Головна > Текстові публікації > Заходи Комітету > Конференції, семінари, круглі столи, зустрічі та робочі групи

Діяльність Комітету

Законопроектна робота у Комітеті

Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS

Брифінг

1 Фото

Надрукувати Збільшити зону перегляду

Конференції, семінари, круглі столи, зустрічі та робочі групи

01 вересня 2015, 11:32

Круглі столи та робочі групи проведені за період 2 сесії 8 скликання.

Під час другої сесії Верховної Ради України восьмого скликання у Комітеті з питань фінансової політики і банківської діяльності були проведені круглі столи:

 23 лютого 2015 року відбувся круглий стіл з банками членами платіжних систем щодо проблемних питань розвитку платежів фізичних осіб в Україні та шляхів їх законодавчого вдосконалення.

3 квітня 2015 на круглому столі в Комітеті обговорювалися можливості  порятунку «Дельта Банку». У заході взяли участь Голова Комітету Сергій Рибалка, голова підкомітету Іван Фурсін, заступник Міністра фінансів України Артем Шевальов, директор юридичного департаменту НБУ Віктор Новіков, заступник директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Андрій Оленчик, інші представники Мінфіну, НБУ та ФГВФО, представники Комітету кредиторів «Дельта Банку», фінансові експерти та представники вкладників цього банку.

15 квітня 2015 року - Сучасний стан системи захисту прав та законних інтересів споживачів фінансових послуг, шляхи її реформування”, на якому були обговорені питання існуючої системи захисту прав та законних інтересів споживачів фінансових послуг, необхідність прийняття нових законодавчих актів, а також Державної програми реформування системи захисту прав та законних інтересів споживачів фінансових послуг в Україні. 

16 квітня 2015 року Комітет з питань фінансової політики і банківської діяльності провів зустріч з делегацією провідних перестрахувальних компаній Європи на запрошення Аграрного страхового Пулу. Учасники зустрічі домовилися спільно підготувати законопроект для модернізації закону про агрострахування з державною підтримкою, який був прийнятий ще в 2012 році.

15 травня 2015 року – круглий стіл щодо підготовки змін до законодавства України щодо посилення відповідальності за неправомірний обіг засобів платежу за участі банків членів платіжних систем.

У зв’язку з вимогою сьогодення була проведена велика кількість робочих груп щодо напрацювання низки важливих законопроектів:

-  про реструктуризацію зобов'язань за кредитами в іноземній валюті (реєстр. № 1558-1);

- про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення системи гарантування вкладів фізичних осіб та виведення неплатоспроможних банків з ринку), реєстр. № 2045а;

- про внесення змін до Закону України «Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті» (реєстр. № 2265).