Комітет Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики оголошує конкурсний відбір на вакантну посаду члена Ради Національного банку України, яка звільнилась у наслідку звільнення з посади члена Ради Національного банку України Милованова Т. С. обраного строком на 5 років у зв’язку з призначенням його на посаду міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України.

Відповідно до статті 10 Закону України «Про Національний банк України», Кандидатури осіб для призначення Верховною Радою України членами Ради Національного банку проходять обговорення на спеціальному відкритому засіданні профільного комітету Верховної Ради України, який вносить свої рекомендації Верховній Раді України.

З огляду на зазначене, Комітетом оголошується прийом документів від претендентів для участі у конкурсному відборі на посаду члена Ради Національного банку України.

Для призначення членом Ради Національного банку кандидат на цю посаду подає відомості, що підтверджують відповідність його кандидатури вимогам, встановленим частинами третьою та четвертою статті_10 Закону України «Про Національний банк України»:

Членом Ради Національного банку може бути громадянин України, який постійно проживає в Україні, має повну вищу освіту у галузі економіки, фінансів чи права або науковий ступінь у галузі економіки, фінансів чи права і при цьому має не менше 10 років досвіду роботи в органі законодавчої влади або на керівних посадах в інших органах державної влади та державних органах, які забезпечують проведення та реалізацію державної фінансової, економічної чи правової політики, або на керівних посадах у міжнародних фінансових організаціях, або на керівних посадах у банку, або наукової роботи за фінансовою, економічною чи правовою тематикою та має бездоганну ділову репутацію, зокрема не має судимості, не погашеної і не знятої в установленому законом порядку.

Особа не може бути членом Ради Національного банку, якщо вона має представницький мандат або є членом Кабінету Міністрів України, або обіймає чи обіймала посаду керівника органу державної влади (заступника керівника) та іншого державного органу (якщо не минув один рік з дня її звільнення з такої посади), або є особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, або є керівником (заступником керівника) підприємства, установи та організації, або є керівником політичної партії чи членом керівних органів політичної партії, є посадовою особою, яка перебуває у трудових відносинах або надає послуги відповідно до цивільно-правового договору юридичній особі, яка надає фінансові послуги і знаходиться під наглядом Національного банку, або є власником істотної участі в такій юридичній особі.

 Для участі у відборі претендент надсилає поштою та на електронну пошту):

заяву на участь у конкурсному відборі на ім’я Голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики.

Заява має містити відомості про претендента (ПІБ претендента – повністю, адреса реєстрації претендента та адреса для листування, контактний номер телефону, адреса електронної пошти та адресу у Skype, у разі наявності).

Разом із заявою:

·             копію документа, що посвідчує особу;

·             копію трудової книжки (за наявності) або документів, що підтверджують наявність досвіду роботи;

·             копію документа про вищу освіту;

·             біографічну довідку (резюме);

·             згоду на обробку персональних даних;

·             заповнений та підписаний додаток 1 (додається);

·             мотиваційний лист щодо виконання функцій члена ради (складається у довільній формі обсягом не більше двох сторінок та має містити зокрема обґрунтування зацікавленості даною вакансією).

Відповідальність за недостовірність поданих документів несе претендент.

Заяви щодо участі у відборі приймаються з 24 вересня до 8 жовтня 2019 року

·             в електронному вигляді на електронну пошту burba_i@rada.gov.ua, botsula@rada.gov.ua

·             в паперовому вигляді на поштову адресу: 01008, м. Київ, вул. М. Грушевського, 5, Комітет Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики.

 Телефон для довідок: (044) 255-38-22, 255-31-01

 Додаток 1

 

Відповідно до статті 10 Закону України «Про Національний банк України» «Склад та формування Ради Національного банку»: Для призначення членом Ради Національного банку кандидат подає відомості, що підтверджують відповідність його кандидатури вимогам:

 ПІБ:

 Членом Ради Національного банку може бути:

 

громадянин України, який постійно проживає в Україні

 

 

має повну вищу освіту у галузі економіки, фінансів чи права або науковий ступінь у галузі економіки, фінансів чи права

 

має не менше 10 років досвіду роботи в органі законодавчої влади або на керівних посадах в інших органах державної влади та державних органах, які забезпечують проведення та реалізацію державної фінансової, економічної чи правової політики, або на керівних посадах у міжнародних фінансових організаціях, або на керівних посадах у банку, або наукової роботи за фінансовою, економічною чи правовою тематикою та має бездоганну ділову репутацію

 

не має судимості, не погашеної і не знятої в установленому законом порядку

 

 

Особа не може бути членом Ради Національного банку, якщо вона:

 

має представницький мандат або є членом Кабінету Міністрів України

 

або обіймає чи обіймала посаду керівника органу державної влади (заступника керівника) та іншого державного органу (якщо не минув один рік з дня її звільнення з такої посади)

 

або є особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

 

або є керівником (заступником керівника) підприємства, установи та організації

 

або є керівником політичної партії чи членом керівних органів політичної партії,

 

є посадовою особою, або є власником істотної участі в юридичній особі, яка надає фінансові послуги і знаходиться під наглядом Національного банку

 Повернутись до списку публікацій

Версія для друку

Ще за розділом


“Новини”

11 червня 2024 11:30
30 травня 2024 14:11
17 травня 2024 10:37
02 травня 2024 15:54
03 квітня 2024 09:24
25 березня 2024 12:06
15 березня 2024 11:38
21 лютого 2024 11:16
31 січня 2024 10:51
05 січня 2024 16:00