Діяльність Комітету

Законопроектна робота у Комітеті

Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS
18 жовтня 2021, 14:52

20 жовтня 2021 року відбудеться засідання Комітету в режимі відеоконференції

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання Комітету Верховної Ради України

з питань фінансів, податкової та митної політики

(в режимі відеоконференції)

 20 жовтня 2021 року

14.30 год.

1. Інформація щодо стану підготовки до розгляду на Комітеті доопрацьованого проекту Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законів України щодо зарахування податку на доходи фізичних осіб за місцем знаходження (фактичного здійснення діяльності) відокремлених підрозділів юридичних осіб».

Доповідач: Діденко Юлія Олександрівна

 голова підкомітету з питань оподаткування доходів фізичних осіб, єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та інших нарахувань на фонд оплати праці

 2. Доповідь Національного банку України про стан імплементації положень Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту споживачів при врегулюванні простроченої заборгованості» № 1349-ІХ від 19.03.21 та заходи контрольного характеру, що вживаються на його виконання.

3. Заслухати керівників Державної податкової служби України та Державної фіскальної служби України за участю представників  МВС, ДБР, ОГП, СБУ та Національної поліції України щодо боротьби з тіньовим ринком виробництва та торгівлі пальним.