Діяльність Комітету

Законопроектна робота у Комітеті

Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS
26 листопада 2021, 13:41

30 листопада 2021 року відбудеться засідання Комітету в режимі відеоконференції

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання Комітету Верховної Ради України

з питань фінансів, податкової та митної політики

(в режимі відеоконференції)

 

30 листопада 2021 року

15.20 год.

1. Затвердження рішення Комітету про результати заслуховування керівництва Державної митної служби України щодо стану забезпечення реалізації державної митної політики у поточному році та планів щодо організації роботи і розвитку митної справи у 2022 році.

2. Про особливості застосування законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення при відкритті та веденні поточних рахунків із спеціальним режимом використання в національній та іноземних валютах, банківських металах для цілей одноразового (спеціального) добровільного декларування.

3. Про конкурсний відбір на вакантну посаду члена Ради Національного банку України.

4. Проект Закону про кредитні спілки (реєстр. № 5125), друге читання (відповідно до частини шостої статті 118 Закону України "Про Регламент Верховної Ради України"), повторне друге читання.

Доповідач: Голова Комітету Гетманцев Данило Олександрович

5. Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної підтримки сфери спорту (реєстр. № 4577 від 06.01.2021, н.д. Беленюк Ж.В. та ін.), друге читання.

Доповідач: Голова Комітету Гетманцев Данило Олександрович

6. Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування товарів, що переміщуються (пересилаються) у міжнародних поштових та експрес-відправленнях) (реєстр. № 4278 від 28.10.2020, н.д. Сова О.Г. та група народних депутатів), друге читання, перегляд рішення Комітету.

Доповідач: голова підкомітету Сова Олександр Георгійович

7. Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України (щодо оподаткування митними платежами товарів, що переміщуються (пересилаються) у міжнародних поштових відправленнях, міжнародних експрес-відправленнях та порядку їх декларування) (реєстр. № 4279 від 28.10.2020, н.д. Сова О.Г. та група народних депутатів), друге читання, перегляд рішення Комітету.

Доповідач: голова підкомітету Сова Олександр Георгійович

8. Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо урегулювання процедури складання митних декларацій на товари, які підпадають під різні товарні підпозиції згідно з УКТЗЕД, відповідно до Митного кодексу Європейського Союзу (реєстр. № 4517 від 18.12.2020, КМУ), друге читання.

Доповідач: голова підкомітету Сова Олександр Георгійович