рішення 1545

12 січня 2015, 16:40

 

Комітет Верховної Ради України

 з питань фінансів і банківської діяльності

 

Р І Ш Е Н Н Я

                                                   від  24  грудня 2014 р.

 

Про проект Закону України про внесення змін до Закону України

«Про фінансові послуги та державне регулювання ринків

фінансових послуг»  щодо розкриття інформації

реєстр. № 1545 від 22.12.2014р.

 


На засіданні Комітету ­­­24 грудня 2014 року розглянуто проект Закону України про внесення змін до Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» щодо розкриття інформації (реєстр. № 1545). У проекті пропонується доповнити Закон України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» положеннями, які встановлюють обов‘язок «фінансових установ, піднаглядних Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, розкривати інформацію про себе та про послуги, які ними надаються, шляхом розміщення такої інформації в єдиній загальнодоступній інформаційній базі даних та на власних веб-сайтах» та визначають порядок її ведення.

 Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України своїм висновком за № 16/3-1120/1545  від 22.12.2014р. висловлює зауваження до законопроекту та зазначає, що за результатами розгляду в першому читанні зазначений законопроект може бути прийнятий за основу з подальшим урахуванням висловлених зауважень та пропозицій.

 

З огляду на вищенаведене,

 

Комітет  в и р і ш и в:

 

 1. Рекомендувати Верховній Раді України прийняти за основу проект Закону України про внесення змін до Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» щодо розкриття інформації (реєстр. № 1545), поданий Кабінетом Міністрів України.

2. Доопрацювати зазначений законопроект з урахуванням зауважень та пропозицій суб’єктів права законодавчої ініціативи та внести його на розгляд Верховною Радою України у другому читанні.

 3. Співдоповідачем з зазначеного питання визначити народного депутата України – cекретаря  Комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності – Полякова М.А.

 

            Голова Комітету                                                   С. В. Рибалка