рішення 1564

12 січня 2015, 16:51

 

Комітет Верховної Ради України

 з питань фінансів і банківської діяльності

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

                                                    від 24 грудня 2014 р.

 

 

Про проект Закону України про заходи, спрямовані

на сприяння капіталізації та реструктуризації банків

реєстр. № 1564 від 22.12.2014р.

 


На засіданні Комітету 24 грудня 2014 року (Протокол №3) розглянуто проект Закону України про заходи, спрямовані на сприяння капіталізації та реструктуризації банків, реєстр. № 1564. Проект розроблено з метою вжиття оперативних заходів з протидії розгортання негативних явищ у банківський системі, спричинених відтоком банківських депозитів, зниженням рівня капіталізації банків, девальвацією національної валюти, втратою довіри з боку вкладників на фоні триваючого у східному регіоні конфлікту та окупації Автономної республіки Крим.

 

З огляду на вищенаведене,

 

Комітет  в и р і ш и в:

 

 1. Рекомендувати Верховній Раді України прийняти за основу проект Закону України про заходи, спрямовані на сприяння капіталізації та реструктуризації банків (реєстр. № 1564), поданий Кабінетом Міністрів України.

2. Доопрацювати зазначений законопроект до другого читання з урахуванням зауважень і пропозицій суб’єктів законодавчої ініціативи та Національного банку України, Міністерства фінансів України і Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

3. Співдоповідачем з зазначеного питання визначити народного депутата України – Голову Комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності  Рибалку Сергія Вікторовича.

 

 

Голова Комітету                                                               С. В. Рибалка