рішення 1564 друге читання

12 січня 2015, 17:02

Комітет Верховної Ради України

 з питань фінансової політики і банківської діяльності

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

                                                    від 27 грудня 2014 р.

 

 

Про проект Закону України про заходи, спрямовані

на сприяння капіталізації та реструктуризації банків

реєстр. № 1564, друге читання

 


На засіданні Комітету 27 грудня 2014 року (Протокол №4) розглянуто проект Закону України про заходи, спрямовані на сприяння капіталізації та реструктуризації банків, реєстр. № 1564 підготовлений до другого читання. Проект розроблено з метою вжиття оперативних заходів з протидії розгортання негативних явищ у банківський системі, спричинених відтоком банківських депозитів, зниженням рівня капіталізації банків, девальвацією національної валюти, втратою довіри з боку вкладників на фоні триваючого у східному регіоні конфлікту та окупації Автономної республіки Крим.

 

З огляду на вищенаведене,

 

 

Комітет  в и р і ш и в:

 

 1. Рекомендувати Верховній Раді України прийняти в другому читанні та в цілому проект Закону України про заходи, спрямовані на сприяння капіталізації та реструктуризації банків (реєстр. № 1564), підготовлений до другого читання членами Комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності.

 2. Доповідачем з зазначеного питання визначити народного депутата України – Голову Комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності  Рибалку Сергія Вікторовича.

 

 

Голова Комітету                                                               С. В. Рибалка