Протокол №68

26 травня 2017, 12:47

 

 

 

 

Комітет з питань фінансової політики і банківської діяльності

01008, м.Київ-8, вул. М.Грушевського,5, тел.255-21-37

 

               

   

 

                                                    68

 

                                                                                     16      травня      2017 р.

 

вул. Липська, 3, зал № 2

14.30 год.

 

ГОЛОВУЄ

ГОЛОВА КОМІТЕТУ РИБАЛКА С.В.

 

ПРИСУТНІ: члени Комітету – Довбенко В.М., Демчак Р.Є., Різаненко П.О., Романюк В.М., Клімов Л.М., Поляков М.А., Фурсін І.Г.

ВІДСУТНІ: Дзензерський Д.В., Жолобецький О.О., Лаврик О.В., Солод Ю.В.

ЗАПРОШЕНІ:

Залєтов О.М. - член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг

Страшний А.І. – заступник директора департаменту МФУ.

Михайловська Г.С. – провідний юрист юридичного відділу НБУ.

Сабадаха І.О. – помічник-консультант народного депутата України Рудика С.Я.

Помічники-консультанти народних депутатів:

Полякова М.А. – Шибіко Ю., Дзензерського Д.В. – Бері В.М., Довбенка М.В. – Безпалий С., Фурсіна І.Г. – Мельник М. та ін.

Прес-служба Голови Комітету, журналісти «УНІАН», ТК «112 Україна» та ін.

Секретаріат Комітету.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Проект Закону про діяльність форекс-дилерів (реєстр. № 3672, від 18.12.15, н.д. Рибалка С.В.)

Проект Закону про діяльність форекс-дилерів (реєстр. № 3672-1, від 29.12.15, н.д. Рудик С.Я., Опанасенко О.В.)

2. Різне.

Обговорення ситуації у зв’язку із заявою про відставку Голови Національного банку України Гонтаревої В.О.

 

Порядок денний затверджений «одноголосно».

 

1. СЛУХАЛИ:

Інформацію Голови Комітету Рибалки С.В. щодо проекту Закону про діяльність форекс-дилерів (реєстр. № 3672) та помічника-консультанта народного депутата України Рудика С.Я. Сабадахи І.О. про проект Закону про діяльність форекс-дилерів (реєстр. № 3672-1).

 

В обговоренні питання взяли участь: Прийма І.М., Залєтов О.М.

 

УХВАЛИЛИ:

1. Попередньо підтримати редакцію нового доопрацьованого проекту Закону України про діяльність форекс-компаній, який було розроблено на основі конструктивних положень проекту Закону України про діяльність форекс-дилерів (реєстр. № 3672 від 18.12.2015 р.), поданого народним депутатом України Рибалкою С.В та проекту Закону України про діяльність форекс-дилерів (реєстр. № 3672-1 від 29.12.2015 р.), поданого народними депутами України Рудиком С.Я. та Опанасенком О.В.

2. Членам Комітету опрацювати зазначений документ і внести свої можливі пропозиції та зауваження до нього до кінця поточного тижня.

3. Узагальнити пропозиції та розглянути допрацьованих текст законопроекту під час наступного засідання Комітету з метою затвердження проекту та його подальшого подання до Верховної Ради України в установленому порядку.

 

Рішення прийнято «одноголосно».

2. Різне.

СЛУХАЛИ:

Інформацію Голови Комітету Рибалки С.В. щодо ситуації у зв’язку із заявою про відставку Голови Національного банку України Гонтаревої В.О.

 

В обговоренні питання взяли участь: Поляков М.А., Прийма І.М., Демчак Р.Є., Романюк В.М., Довбенко М.В., Різаненко П.О., Фурсін І.Г., Клімов Л.М.

 

УХВАЛИЛИ:

Підготувати лист до Президента України з урахувань всіх пропозицій народних депутатів України, з проханням в стислі терміни внести до Парламенту кандидатуру на посаду Голови Національного банку України для професійного і змістовного обговорення.

 

Рішення прийнято «одноголосно»

 

СЛУХАЛИ:

Інформацію народного депутата Різаненка П.О. про затягування процесу призначення членів Наглядових Рад Державних банків Кабінетом Міністрів України через незавершену реформу корпоративного управління Держбанків.

 

УХВАЛИЛИ:

Надіслати лист до Міністерства фінансів України з проханням надати Комітету для ознайомлення оновлені Засади стратегічного реформування державного банківського сектору.

 

Рішення прийнято «одноголосно»

 

СЛУХАЛИ:

Інформацію народного депутата Різаненка П.О. про те, що Комітет з питань фінансової політики та банківської діяльності проводить 26 травня 2017 року засідання круглого столу на тему: «Запровадження обов’язкової накопичувальної пенсійної системи в Україні».

До участі у засіданні запрошені народні депутати України, представники Кабінету Міністрів України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства фінансів України, Пенсійного фонду України, Національного банку України, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, Незалежної асоціації банків України, асоціацій недержавних пенсійних фондів, аналітики та експерти з пенсійних питань.

Захід відбудеться 26 травня 2017 року о 14:30 за адресою: вул. Грушевського 5, конференц-зал.

 

 

Голова Комітету                                                       Рибалка С.В.  

 

 

 

Секретар Комітету                                                          Поляков М.А.